به اطلاع تمامی کاربران عزیز می‌رسانیم از این پس برای ثبت سفارش‌های جدید خود به سایت egotak.ir مراجعه فرمائید.
0

ارتباط با ما

سید مهدی طباطبایی‌فر هستم، و ماموریت زندگی خود را بر این نهادم تا به دیگران کمک کنم بتوانند با یادگیری مهارت‌های روانشناختی و تکنیک‌های کاربردی به رشد و بالندگی لازم برسند. من بر این باورم که یکی از علت‌های عدم بهبود روان ما، دریافت کمک‌های روانشناختی ناقص است؛ یا به ریشه‌یابی هیجانات در گذشته می‌پردازیم و برنامه‌ای برای آینده نداریم، یا بدون حل کردن هیجانات منفی گذشته، به آینده می‌پردازیم. لذا سعی دارم با ارائه تکنیک‌‌های کاربردی، هم به تعدیل هیجانات گذشته، و هم برای رسیدن به الگوهای رفتاری کارآمد در آینده، قدمی بردارم.
با این نگاه شما می‌توانید در این سایت، آموزش‌های مورد نیاز خود را در حوزه‌های روانشناختی دریافت کنید.‌
رزومه اینجانب:
دانش آموخته رشته مشاوره خانواده و مدرس تکنیک‌های درمانی
عضو سازمان نظام روانشناسی
کارشناس صدا و سیما، برنامه سیمای خانواده، اعجوبه ها و سایر برنامه های رادیویی
دانش آموخته طرحواره درمانی زیر نظر CASMH آلمان
مدرس مهارت های زندگی و طرحواره درمانی در دانشگاه،‌ مراکز و نهادها
نویسنده کتاب قصر حبابی (باورهای منطقی رابطه)
نویسنده و ایده پرداز کارت ذهنیت های طرحواره ای برای اولین بار در ایران
تدریس بیش از ۳۰ عنوان محتوای متنوع در کارگاه‌های مختلف
در ادامه مدارک کارگاه‌هایی را که بشکل تخصصی گذراندم، تقدیمتان می‌کنم:

طباطبایی‌فر هستم، و ماموریت زندگی خود را بر این گذاشتم تا به دیگران کمک کنم بتوانند با یادگیری تکنیک‌های راه‌حل‌ محور به رشد و بالندگی لازم برسند. بر این باورم که یکی از علت‌های عدم بهبود روان ما در دوره‌های روانشناسی مختلف، یادگیری مطالب و ریشه‌یابی هایی‌ست که اگرچه به  پیدا کردن درد کمک می‌کند، اما برای درمان آن ابزارها و تکنیک‌های لازم ارائه نشده تا افراد بتوانند در موقعیت‌های مختلف به راهکارهای کارآمد برسند. با این نگاه شما می‌توانید در این پیج آموزش‌های مورد نیاز خود را در حوزه‌های روانشناختی دریافت کنید.‌
بخشی از رزومه من در ادامه تقدیمتان می‌گردد:

دانش آموخته رشته مشاوره خانواده و مدرس تکنیک‌های درمانی
عضو سازمان نظام روانشناسی
کارشناس صدا و سیما، برنامه سیمای خانواده، اعجوبه ها و سایر برنامه های رادیویی
دانش آموخته طرحواره درمانی زیر نظر CASMH آلمان
مدرس مهارت های زندگی و طرحواره درمانی در دانشگاه،‌ مراکز و نهادها
نویسنده کتاب قصر حبابی، باورهای منطقی ازدواج
نویسنده و ایده پرداز کارت ذهنیت های طرحواره ای برای اولین بار در ایران
بیش از ۳۰ عنوان محتوای متنوع برای کارگاه‌های مختلف تدریس داشته و مدارک کارگاه‌های تخصصی‌ای را که پشت سر گذاشتم را تقدیمتان می‌کنم.

از تیم همراهم کمال تشکر را دارم که با تمام توان کمک می‌کنند بتوانم آموزش‌های بهتری را تدوین کرده و البته که نظرات و پیشنهادات شما به ارتقای سطح محتوایی ما کمک می کند. پاسخ‌دهی به بیش از ۲۴۰۰ مخاطب فعال کار سختی است، از صبوری شما در این خصوص سپاسگزارم.

از تیم همراهم کمال تشکر را دارم که با تمام توان کمک می‌کنند بتوانم آموزش‌های بهتری را تدوین کرده و البته که نظرات و پیشنهادات شما به ارتقای سطح محتوایی ما کمک می کند. پاسخ‌دهی به بیش از ۲۴۰۰ مخاطب فعال کار سختی است و از صبوری شما در این خصوص سپاسگزارم

محمد صفدری
مدیر مسئول سایت

از سال ۸۵ فعالیت تخصصی خود را در زمینه سایبری شروع نموده و در این سال ها مجموعه های  متعددی را مدیریت و به موفقیت رسانده است.

خاطره مقدم
مدیر فنی سایت

از سال 94 شروع به فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی و پشتیبانی وب سایت نموده و خلاقیت های بیشماری در این حوزه ارائه کرده است.

رومینا کامیاب
نویسنده سایت

از سال ۹۷ فعالیت خود را در تولید محتوا آغاز نموده و به دلیل علاقه شخصی به روانشناسی، در این حوزه آموزش دیده و شروع به نویسندگی کرده است.

فریده جعفریان
گرافیست

از سال ۹۴ فعالیت خود را در زمینه عکاسی و طراحی شروع نموده و با توجه به دغدغه شخصی در حوزه ی روانشناسی، فعالیت های تخصصی خود را در این زمینه گسترش داده است.

حسین محمدیان
تدوینگر

از سال ۹۷ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تدوین و موشن گرافی شروع نموده و با  همسو شدن با مجموعه تاک، خروجی های موفقی در این حوزه داشته است.

زهرا شوندی
ادمین شبکه مجازی

از سال ۹۶ فعالیت تخصصی خود را در حوزه مدیریت شبکه های اجتماعی آغاز نموده و با توجه به رشته و علاقه به روانشناسی، فعالیت های خود را در این زمینه گسترش داده است.

تماس با ما
تماس با ما